Çalışma Saatleri : 9.00-20.00 (Pzt-Cmt)
Müşteri Destek: +90 (312) 212 43 12

AMELİYATSIZ İPLE YÜZ VE VÜCUT GERME

AMELİYATSIZ İPLE YÜZ VE VÜCUT GERME

Zaman geçtikçe ve yaş aldıkça, bağ dokusu hücrelerinde kollajen sentezinin azalması ve yerçekimine bağlı olarak, yüzümüzde ve vücudumuzda  elastikiyeti kaybolmuş ve sarkmaya başlamış bir görünüm ortaya çıkar. Bunu azaltarak yeniden daha genç bir görünüm ortaya çıkarmak için Medikal Estetikte kullanılan yöntemlerden biri ve belki en etkilisi ameliyata gerek kalmadan yapılan İple Yüz ve Vücut Germe işlemidir.

Bu yöntemde, iğneler kılavuzluğunda cilt altına yerleştirilen özel ipler, uzun süre cilt altındaki varlıklarını sürdürürler ve bu sayede oluşan bağ dokusu hücrelerindeki çoğalma ve diğer hücresel tepkimeler sonucu elastikiyet kaybında azalma ve aşağı sarkmış ciltte yeniden toparlanma gözlenir. Yöntemin kısa sürede uygulanabilmesi ve çok küçük iğne izleri dışında başka bir iz bırakmaması, çalışma hayatına hemen dönülebilmesi en büyük avantajlarıdır.

Uygulama sonrası yaklaşık 2-3 hafta içinde etki tam olarak görülebilmekte ve 2- 5 yıl arasında kalıcılığı olmaktadır. Yüz bölgesinde yanaklar, kaz ayakları, alın çizgileri ve boyun çizgilerinde uygulama yapılabilmekle beraber, üst kol, dekolte, göğüsler, karın sarkmaları, popo ve bacaklarda da uygulama yapıldığında başarılı sonuçlar alınmaktadır.