Hakkımızda

Mavi Işık Poliklinikleri, güzellik, estetik ve kozmetik sektörlerinde en sağlıklı ve en etkili hizmetleri vermek, sektörün ihtiyacı olan iyi yetişmiş uzman estetisyenleri yetiştirmek ve dünyanın en kaliteli medikal estetik cihazlarını Türkiye'ye getirmek amacı ile 2004 yılında, Ebru Göksel tarafından kurulmuştur.

Türkiye’nin en köklü güzellik ve estetik kuruluşlarından biri olan Mavi Işık, ilk olarak 2004 yılında Ankara Bahçelievler şubesiyle hizmet vermeye başlamış, Takip eden yıllarda diğer şubelerini ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Eğitim Kurumu olan T.C. M.E.B. Özel Mavi Işık Estetisyen ve Güzellik Uzmanlığı Kursunu açmıştır. Bu yıllardan itibaren sektöre kazandırdığı binlerce uzman estetisyenden yüzlercesi, kendi merkez ve salonlarını kurarken Mavi Işık danışmanlığı sayesinde sektöre bir adım önde başlamışlardır.

Güzellik ve estetik tesadüf değildir. Elite hizmet anlayışımız ile tanışın

Elit Hizmet Anlayışı

Güzellik ve Estetik sektöründe dünyadaki sektörel gelişimleri takip ederek bilinçli, standart ve kaliteli hizmet üretmek, sektöre üst seviyede eğitimli elemanlar yetiştirmek en önemli misyonumuzdur.

Next

Profesyonel ve Uzman Kadro

Mavi Işık Poliklinikleri kendi uzman kadrosunu Milli Eğitim bakanlığına bağlı güzellik kurslarında yetiştirmekte ve istihdam etmektedir. Sektörde deneyimli ve donanımlı başvuruları da değerlendirerek siz değerli misafirlerimiz için en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir..

Next

Gelişim ve Büyüme Modeli

Mavi Işık ismini Franchising sistemi ile Türkiye ve Dünyaya yaymak ve Franchise’larımıza başarılı olmaları için gereken desteği ve tecrübe aktarımını kurumsal bir yapıda yapmaktır.

Next

Yaygın Hizmet Ağı

Mavi Işık Poliklinikleri yaygın hizmet ağı ile aldığınız hizmeti istediğiniz şubemizde kullanmanıza olanak sağlar. Böylece devam eden bir üyeliğinizi Ankara,İzmir,Antalya,Konya gibi çeşitli illerde kullanabilirsiniz.

Next

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Güzellik ve Estetik sektöründe kazandığı tecrübe ve kabul gören başarılı bir sistemi Türkiye, Avrupa ve komşu ülkeler başta olmak üzere tüm Dünya'da şubeler kurarak Mavi Işık’ ı Dünya markası yapmaktır. Mavi Işık, bir dünya markası olma yolunda ilerlerken, son teknolojik gelişmelerin sıkı takipçisi olmanın bu anlamdaki önemini bilerek yol alır. Sektörel gelişmeleri katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlar ve AR-GE çalışmalarıyla takip ederiz.

Next

Sektörün Öncüsü

Güzellik ve Estetik sektöründe dünyadaki sektörel gelişimleri takip ederek bilinçli, standart ve kaliteli hizmet üretmek, sektöre üst seviyede eğitimli elemanlar yetiştirmek en önemli misyonumuzdur. Bir diğer misyonumuz, Mavi Işık ismini Franchising sistemi ile Türkiye ve Dünyaya yaymak ve Franchise’larımıza başarılı olmaları için gereken desteği ve tecrübe aktarımını kurumsal bir yapıda yapmaktır.

Next