Çalışma Saatleri : 9.00-20.00 (Pzt-Cmt)
Müşteri Destek: +90 (312) 212 43 12

Dudak dolgusu tamamen kozmetik amaçlı bir işlemdir. Dudağının şeklini ya da hacmini beğenmeyen kişilere yapılır.

Dudağınıza istediğiniz dolgunluk oranında dünyadaki en yaygın ve en çok kullanılan dolgu maddesi enjekte edilmektedir. Kullandığımız madde hali hazırda cildimizde ve vücudumuzda bulunduğu için enjeksiyon işleminden sonra hiçbir enfeksiyon ve alerji riski olmadan, dudaklarınızın istenen dolgunluk ve hacime ulaşması sağlanır.

Dudak dolgusu işlemi yanı sıra ziyaretçilerimizin istekleri doğrultusunda dudak çevresindeki çizgileri ve boşlukları da dolgu maddeleri yardımıyla revize ederek ve kapatarak, ağız ve dudak çevresinde komple güzel görünüme kavuşmanız mümkündür.

Yukarıda dediğimiz gibi dudak görünümünden hoşnut olmayan 18 yaş üstü herkese yapılabilir. Sigara kullanımı ve diyabet azda olsa komplikasyona neden olan etkenlerdendir. İşlemden önce uzman doktorunuza tıbbi geçmişinizi, kullandığınız ilaçları söylemeniz tavsiye edilir.Dudak dolgusu işlemlerinde kullanılan dolgu enjeksiyonu kalıcı değildir. Ortalama bir süre vermemiz gerekirse dolgu maddesi 6-8 ay kadar kalıcılık gösterir. Ziyaretçilerimizin günlük yaşam tarzı ve fiziksel farklılıklarına göre dudak dolgusu kalıcılık süresi değişkenlik gösterebilmektedir.

Dudak dolgusu işlemi öncesi ziyaretçilerimize uyguladığımız anestezik krem yanı sıra hali hazırda kullandığımız dolgu maddesinin içindeki anestezik maddeler yardımıyla işlem artık çok ağrılı ve acılı olarak nitelendirilmemektedir.Dudak dolgusu işlemi ofis prosedürü olarak ta nitelendirebilir yani çalışanlar için bile öğle arasında yaptırabilecekleri kısa süreli (15-30 DK.) bir uygulamadır. İşlem sonrasında ziyaretçilerimiz sosyal yaşamlarına veya işe geri dönebilirler. Sadece lokal ödem sebebiyle işlem sonrasında birkaç saat sıcak içeceklerden kaçınılmalıdır.